BEEBILÕUST

Tutvustamist mittevajav Beebilõust on tagasi EHHF-i lavalaudadel, kuhu ta eelmisel aastal jõudis otse vangikongist. Vaikselt uut albumit kirjutav Beebilõust on 2018 freshim, võimsam ja vahetum kui kunagi varem!!!

Facebook

AROP

Arop suutis panna asja veidi teistpidi käima, kui suutis oma hiti “Kiki Miki”-ga võita Eesti Muusika Auhindadel parima loo tiitli. Kaasas kogu 2017 aasta album “P.O.E.G” tuleb Arop taas EHHF-i’le meid kõiki rõõmustama.

YouTube

REKET

Just oma järjekorras neljanda albumi “Rahu” reliisinud Reket pikka tutvustust ei vaja. Reket astub EHHF’il üles festivali teisel päeval.

YouTube

GENKA / PAUL OJA

Ka pikemat tutvustust mittevajav duo, kes see aasta võitsid oma 2017 mixtape’iga Eesti Muusika Auhindadel parima hiphop albumi tiitli.

YouTube

5MIINUST

Grupp, kes vallutanud oma mussiga nii automakid kui ööklubid, kelle rämmari pusad on seljas erinevatel inimestel üle Eesti. Rääkimata sellest, et inimesed, kellel “rämmar” kehale tätoveeritud, on juba märkimisväärselt palju.

Facebook

PÕHJAMAADE HIRM

Nii oma soolomaterjali kui ka gruppidega Kuuluud, DVPH ja 12EEKMonkey igavesti Eesti hiphopi ajalukku kirjutanud sõnameister, kes EHHF’il annab eksklusiivse soololive, kus saab kuulda materjali tema kõikidest erinevatest projektidest.

YouTube

OKYM

Üks lahedamaid ja omapärasemaid räppartiste Eestis, kellel ette näidata kolm sooloalbumit. Viimati nägime tema osalemist Eesti Laulul kui räpisaates “Legendide Lahing”, aga EHHFil on aeg meelde tuletada albumeid “Brodmani 14”, “Kirjad aguli seintelt” ja “Errorist”. Nii et kaevake need kullavaramud välja ja lets bäng!

YouTube

HOAX

Eesti kõige kõvem naisduo, kes sammuvad kindlalt oma rada edasi, minnes träkk träkilt aina ägedamaks. Loost “Ära enam hella”, on saanud ülikõva bänger. Viimati avaldasid tüdrukud ka inglisekeelse loo. See näitab, et pilk on suunatud kaugele tulevikku ja tegemist ei ole lihtsalt pullitegemisega.

YouTube

SIP€LGA14

Kiirelt Soundcloudi exiti teinud Sipelga 14 sõlmis möödunud aastal lepingu Legendaarne Recordsiga, tuuritas koos Genka ja Paul Oja’ga mööda Eestit ringi ja salvestab stuudios oma esimest albumit. Lisaks kõigele sellele, näitas Sipelgas et rohkem kui valmis astuma üles EHHF’i pealaval

Facebook

 

MAXTRACT

Maxtract on samuti kuulduse järgi kokku panemas oma sooloalbumit. Tema huvitav stiil hiphopist, funkimast laulmisest ja ka regebiitidest teeb temast kindlasti ühe kui mitte enam uue, siis huvitava ja omamoodi artisti. Siiani peamiselt Grässhopase grupid ja featuring artistina ootab kogu hiphopi festival tema sooloülesastumist.

YouTube

GRINKS, KOZINAK, SEADUSKUULEKUS

Mehed, kes kõik kuuluvad ühtepidi Hanf Kungi klikki on samas andnud eelmisel aastal välja oma sooloalbumid. Kõik kolm meest annavad ülevaate oma asjadest nii üksi kui ka korraga.

Seaduskuulekus: YouTube
Grinks: YouTube
Kozinak: YouTube

 

Bad Art

Royal Recordsi esiartist, juveeliröövlist räppariks. Bad Art töötab oma soolomaterjali kallal. EHHFil saab kindlasti kuulda ka uut materjali.

YouTube

NUBLU

Peamiselt Youtubes palju kajastust leidnud Nublu kõlab veits nagu Eesti oma 21Savage. Muidugi naljakamalt ja kodusemalt ja see ongi tema võlu. Nublule on see esimeseks korraks EHHF’il. Ilmselt ei jää see viimaseks

YouTube

RAW CREW

Rom ja RV on oma soundiga liikunud vanakoolimast uuema kooli suunas. 2017 lõous mixtape’i “Standardid” annavad sellet tunnistust.

YouTube

RUCKUS + STUPID F

Ruckusest on saanud juba päris iga aastane festivali esineja. Vahepeal on Lejal Genesi alt välja antud välja album “Tumehall Linn”. Seekord tullakse kohale koos Rakvere legendaarse mikrofoninonja Stupid F.

YouTube

MANIPULATED MINDZ + L-Steelo

Manipulated Mindz Otto andis eelmine aasta välja suurepärase instrumentaal albumi. No ütleme 99% instrumentaal albumi ja kogu Manipulated Mindz veel eelmise aasta viimastel päevadel EP “22”, mis on otse loomulikult täis vanakooli astumist

YouTube

TIGRAN

Tigran, kes alustas oma asju koos Kapatuga huumorivõtmes, on tasapisi liikunud märksa tõsisema muusikategemise juurde ja kuuldavasti paneb hetkel kokku oma esimest albumit.

YouTube

DON DIISEL

Eelmine aasta oma esikalbumi “Uusrikas” välja andnud Don Diisel on enne EHHF’il esinenud grupeeringu 1teist ridades. Uusrikas andis talle võimaluse ja jõu seekord üksi lavale astuda

YouTube

 

CATAPULTA

Mf Lef ja Pavel, kes muidu musitseerisid grupis Gorõ Lana, on pannud kokku prjekti nimega Catapulta ning üllitasid see aasta Legendaarne Recrodsi alt oma esimese albumi. Mõnusalt basssine ja tantsulik hiphop mõjub väga ausalt ja freshilt.

YouTube

UTOOPIA

Nii Raw Crew’s kui mitmetes teistes grupeeringutes sõnavalanguid pidanud räppar. Mees oli vahepeal armees ja suutis seal terve polgu räppima ja hõiskama panna. Uudis jõudis isegi peavoolumeediasse. Utoopial on alati midagi uut öelda ja mõelda ja seekord saavad sellest osa kogu EHHF’i rahvas

YouTube

 

Esinejate nimekiri täieneb…

Liitu üritusega ja võida tasuta piletid:

Eesti Hip Hop Festival 2018